, ,

VOX IKK 3400


  • Тип на фрижидер: Вграден, комбиниран со замрзнувач доле
  • Енергетска класа A+
  • Капацитет бруто: фрижидер/замрзнувач 181/75 l
  • Капацитет фрижидер нето 181 l
  • Капацитет замрзнувач нето 70 l
  • Висина (mm) 1770
  • Димензии (Ш x Д x В) (mm) 540*545*1770
  • Карактеристики: антибактериска заштита, 3 стаклени полици, сад за путер и сирење, осветлена внатрешност, 4 прилагодливи полици на вратата
  • Боја: бела

20,490 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX IKK 3400”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close