,

VOX GSH 6641


 • Капацитет 12 комплети
 • Енергетска класа А +
 • Енергетска класа за перење А
 • Енергетска класа за сушење А
 • Број на програми за миење 5 + предперење
 • Температура на перење 5: 40°/50°/65°/70°C
 • Ширина: 60 см
 • Одложен старт: 3,6,9,12h саати
 • ЕКО брза програма (30мин /40°)
 • Половина перење
 • Подесување на горната корпа
 • Заштита од прелевање
 • Вградни димензии: 81.5x59x57.3cm
 • Боја: Инокс

16,490 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX GSH 6641”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close