,

VOX EBB 2121 IX XL


Тип на рерна: електрична; Капацитет: 58 l;

Ширина 60 см; Горен грејач 1200 W;

Долен грејач 1100 W;

Двоен грил 1400-2600 W;

Светлото во рерната;

Вентилатор;

Дигитален тајмер;

Плитка тава;

Длабок сад за печење;

Механичка контрола;

Контролен панел: метален;

Push&Pull копчиња;

Моќност 3,2 kW;

Кабел за напојување;

Боја: инокс

14,490 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX EBB 2121 IX XL”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close