ДЕКОРАТИВЕН АСПИРАТОР FAVORIT 3322


МОДЕЛ
60СМ

КОПЧЕ
ON/OFF

КОНТРОЛА
МЕХАНИЧКА

БРЗИНИ
3

ВШМУКУВАЊЕ НА ВОЗДУХОТ
550 M3/H

МОТОР
1

ЛЕД СВЕТЛО

ДИЈАМЕТАР НА ИЗЛЕЗ
120MM

НЕТО ТЕЖИНА
7,5 KG

ДИМЕНЗИИ
ШИРИНА: 600MM
ДОЛЖИНА: 290MM
ВИСИНА: 350MMX640MM

МОЌНОСТ НА МОТОР
1 X 110 W

БОЈА
ЦРНА (КАЛЕНО СТАКЛО)

4,350 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ДЕКОРАТИВЕН АСПИРАТОР FAVORIT 3322”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close