ДЕКОРАТИВЕН АСПИРАТОР FAVORIT 3522


МОДЕЛ
60 CM И 90 CM

КОНТРОЛА
EКРАН НА ДОПИР

БРЗИНИ
3

ВШМУКУВАЊЕ НА ВОЗДУХОТ
850 M3/H

МОТОР
1

ХАЛОГЕНИ СИЈАЛИЦИ
2X25W

ДИЈАМЕТАР НА ИЗЛЕЗ
120MM

ДИМЕНЗИИ ЗА 90 CM
ШИРИНА: 600MM – 900MM
ДОЛЖИНА: 475MM
ВИСИНА: MAX. 975MM – MIN. 600MM

МОЌНОСТ НА МОТОР
1 X 210W

БОЈА
ЦРНА (КАЛЕНО СТАКЛО)

7,900 ден

МОДЕЛ
60 CM И 90 CM

КОНТРОЛА
EКРАН НА ДОПИР

БРЗИНИ
3

ВШМУКУВАЊЕ НА ВОЗДУХОТ
850 M3/H

МОТОР
1

ХАЛОГЕНИ СИЈАЛИЦИ
2X25W

ДИЈАМЕТАР НА ИЗЛЕЗ
120MM

ДИМЕНЗИИ ЗА 90 CM
ШИРИНА: 600MM – 900MM
ДОЛЖИНА: 475MM
ВИСИНА: MAX. 975MM – MIN. 600MM

МОЌНОСТ НА МОТОР
1 X 210W

БОЈА
ЦРНА (КАЛЕНО СТАКЛО)

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ДЕКОРАТИВЕН АСПИРАТОР FAVORIT 3522”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close