,

Електричен бокал VOX ВМ 1207


  • Моќност: 2200 W
  • Максимален капацитет: 1.7L
  • Минимален капацитет: 0.5L
  • Скриен грејач
  • Показател на нивото на водата
  • Филтер
  • Автоматски прекинувач
  • Заштита од прегревање

1,049 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Електричен бокал VOX ВМ 1207”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close