,

Електричен стаклен бокал VOX WK 1408


  • Моќност: 2200W
  • Максимален капацитет: 1,7L
  • Скриен грејач од нерѓосувачки челик
  • Показател на нивото на водата
  • Заштита од прегревање
  • Заштита од претекување
  • Ротирачка база 360˚ за лесно користење
  • Простор за скалдирање на кабелот
  • ЛЕД сијаличка околу грејачот

1,290 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Електричен стаклен бокал VOX WK 1408”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close