, ,

VOX EHB 504


  • Тип на шпорет: електричен шпорет
  • Тип на рерна: Конвекциска рерна 53 l
  • Капацитет на рерна: 48 l
  • Број на рингли: 3 стандардни + 1 експрес
  •  Енергетска класа B
  • Ширина 50 cm
  • Димензии (ШxДxВ) 50 x 60 x85 cm
  • Карактеристики: горен грејач 1000W + долен грејач 1000W + грил 2000W, Eco clean email, длабок плех, повеќе нивоа за спремање на храната, прохромска жичана полица, светло во рерната, метален капак, електричен кабел, фиока
  • Боја: Бела

12,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX EHB 504”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close