-13%
, ,

VOX EHB 604 XL


  • Тип на шпорет: електричен шпорет
  • Тип на рерна: Конвекциска рерна 61 l
  • Капацитет на рерна: 56 l
  • Број на рингли: 3 стандардни + 1 експрес
  • Енергетска класа B
  • Ширина 60 cm
  • Димензии (ШxДxВ) 60 x 60 x 85 cm
  •  Kарактеристики: горен грејач 1000W + долен грејач 1000W + грил 2000W, Eco clean email, длабок плех, повеќе нивоа за спремање на храната, прохромска жичана полица, светло во рерната, метален капак, електричен кабел, фиока
  • Боја: Бела

10,499 ден 11,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX EHB 604 XL”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close