, , ,

VOX CHT 5001


  • Тип на шпорет: шпорет со стаклокерамичка плоча;
  • Тип на рерна: рерна со вентилатор 53 l
  • Капацитет на рерна: 50 l
  • Број на рингли: 4 места за готвење (2xØ180+2xØ145mm);
  • Енергетска класа B
  • Ширина 50 cm
  • Димензии (ШxДxВ) 50 x 60 x85 cm
  • Карактеристики: мултифункционална рерна (6 функции+светло), тајмер, 2 грејачи (1100W+1200W) + грил 2600W, Eco clean email, длабок плех, повеќе нивоа за спремање на храната, прохромска жичана полица, светло во рерната, метален капак, електричен кабел, фиока
  • Боја: Бела

16,399 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX CHT 5001”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close