, , ,

VOX CHT 6001 XL


  • Тип на шпорет: шпорет со стаклокерамичка плоча
  • Капацитет на рерна 65 l
  • Број на рингли: 4 места за готвење (2xØ180+2xØ145mm);
  • Енергетска класа A; Ширина 60 cm
  • Димензии (ШxДxВ) 60 x 60 x 85 cm
  • Карактеристики: мултифункционална рерна (6 функции+светло), тајмер, 2 грејачи (1100W+1200W) + грил 2600W, Eco clean email, длабок плех, повеќе нивоа за спремање на храната, прохромска жичана полица, светло во рерната, метален капак, електричен кабел, фиока
  • Боја: бела

19,499 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX CHT 6001 XL”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close