,

VOX VF 1200


  • Тип на фрижидер: Вертикален замрзнувач
  • Енергетска класа A+
  • Капацитет (бруто/нето) 64 / 63 l; Kapacitet neto 63 l
  • Височина 82 cm
  • Димензии (ШxДxВ) 48 x 52 x 82 cm
  • Карактеристики: Анти-бактериска заштита, 3 фиоки, фиока за брзо замрзнување, фиока за мраз, рачно одмрзнување, променлива страна на вратата
  • Боја: Бела

9,490 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX VF 1200”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close