,

VOX VF 2500


  • Тип на фрижидер: Вертикален замрзнувач
  • Енергетска класа A+
  • Капацитет (бруто/нето) 210 / 182 l
  • Височина 145 cm
  • Димензии (ШxДxВ) 54 x 60 x 145 cm
  • Карактеристики: Анти-бактериска заштита, 6 фиоки, фиока за брзо замрзнување, фиока за мраз, рачно одмрзнување, променлива страна на вратата
  • Боја: Бела

14,490 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX VF 2500”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close