КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР CF 278N


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
170/54/59.5 CM

БРУТО/НЕТО ВОЛУМЕН
170 L / НЕТО 168 L

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА
257 KWH / ГОД

НИВО НА БУЧНОСТ
40 DB

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
F

ГАС
P 600 A

БОЈА
БЕЛА/СРЕБРЕНА

РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ

ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ

ЛАДИЛНИК/ЗАМРЗНУВАЧ НЕТО ВОЛУМЕН
184/84 L

ИЗМЕНЛИВИ ВРАТИ

ЕДЕН КОМПРЕСОР

ДЕЛ ЗА МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ

ФИКСНИ РАЧКИ ЗА ВРАТА

ДРЖАЧ ЗА ЈАЈЦА

ФИКСНИ ПОЛИЦИ НА ВРАТА

КОМОРА ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ

ПРИЛАГОДУВАЧКИ ПОЛИЦИ НА ВРАТА

КОМОРА ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ СО ТРАНСПАРЕНТНИ ФИОКИ

17,900 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР CF 278N”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close