,

VOX GSI 4641


 • Капацитет 10 комплети
 • Енергетска класа А ++
 • Енергетска класа за перење А
 • Енергетска класа за сушење класа А
 • Број на програми за миење 5 програми + предперење
 • Температура на перење:5 40°/50°/55°/65°/70°C
 • Ширина: 45 см; Димензии: 45 x 60 x 85 см
 • Одложен старт: 3,6,9,12 саати
 • ЕКО брза програма (30мин /40°)
 • Половина перење
 • Подесување на горната корпа
 • Заштита од прелевање
 • Вградни димензии: 81.5 x 44.8 x 54.8 cm
 • Боја: Инокс

15,499 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX GSI 4641”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close