,

VOX GSI 6541


 • Капацитет 12 комплети
 • Енергетска класа А +
 • Енергетска класа за перење А
 • Енергетска класа за сушење А
 • Број на програми за миење 5 + предперење
 • Температура на перење:5 40°/50°/65°/70°C
 • Ширина: 60 см
 • Одложен старт 3,6,9,12 саати
 • ЕКО брза програма (30мин /40°)
 • Половина перење
 • Подесување на горната корпа
 • Заштита од прелевање
 • Вградни димензии: 81.5x59x55cm
 • Боја: инокс

16,499 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX GSI 6541”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close