-12%
,

VOX WM 5051


  • Енергетска класа: A++
  • Вртежи:500 rpm; Капацитет: 5 кг
  • Волумен на барабанот: 42 л
  • Сигурно заклучување
  • Eco-logic system
  • Греjач обложен со никел
  • Брзо перење 15 минути
  • 15 Програми; Дополнителни програми: Без центрифуга и Ладно перење
  • Функции: Омекнување, Исфрлање на вода и Почеток/ Пауза
  • Димензии (ШxВxД): 597x845x497 мм

11,490 ден 12,990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX WM 5051”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close