,

VOX WM 1062 Y


  • Капацитет: 6 кгр
  • Број на вртежи на центрифугата: 1000 вртежи/ минута
  • Енергетска класа: A+++
  • Заштита од поплава
  • Грејач обложен со никел; 15 Програми
  • Брзо перење: 15 минути (30°C)
  • Дополнителни програми: Без центрифуга, Анти-алергиско перење, Предперење, Дополнително испирање, Ладно перење, Брзо перење
  • Димензии (ШxВxД): 597x845x497 мм

12,799 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX WM 1062 Y”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close