,

VOX WM 1072 Y


  • Капацитет: 7 кгр
  • Број на вртежи на центрифугата: 1000 вртежи/ минута
  • Енергетска класа/класа на перење: A+++
  • Заштита од поплава
  • Иноксен бубањ
  • Oдложен старт на: 3/6/9/12 саати
  • Температури на перење: 20/30/40/60/90
  • 15 Програми
  • Дополнителни програми: Без центрифуга, Анти-алергиско перење, Предперење, Дополнително испирање, Ладно перење, Брзо перење
  • Димензии (ШxВxД): 597x845x527 мм

15,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX WM 1072 Y”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close