,

VOX WM 1082 Y


  • Капацитет: 8 кгр
  • Број на вртежи на центрифугата: 1000 вртежи/ минута
  • Енергетска класа/класа на перење: A++
  • Заштита од поплава
  • Иноксен бубањ
  • Oдложен старт на: 3/6/9/12 саати
  • Температури на перење: 20/30/40/60/90; 15 Програми
  • Дополнителни програми: Без центрифуга, Анти-алергиско перење, Предперење, Дополнително испирање, Ладно перење, Брзо перење
  • Димензии (ШxВxД): 597x845x557 мм

15,990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX WM 1082 Y”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close