-14%
,

VOX LC 22


 • Енергетска класа: А+
 • Класа на перерње: А
 • Класа на сушење: A
 • Капацитет: 12 комплети
 • Програми на перење: 5 + предперење
 • ECO брзо перење
 • Половина перење
 • 4 температури на перење:40°/50°/65°/70°C
 • Одложен старт: 3-6-9-12 саати
 • Електронски индикатор за сол и сјај
 • Метелн филтер
 • Внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Скриен грејач
 • Прилагодување на горната корпа
 • Повеќенаменска долна корпа
 • Корпа за лажици, вилушки и ножеви
 • Сигурносен систем: Заштита од прелевање и течење
 • Заштита на грејачот
 • Бучава: 57 dB
 • Димензии: 85х60х60 см
 • Боја: бела

11,999 ден 13,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX LC 22”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close