,

VOX DM 701


 • Енергетска класа: B
 • Kапацитет на сушење: 7 кг; Волумен на барабанот: 100 л
 • Пречник на вратата: 470 мм
 • Сигурно заклучување
 • Off позиција
 • Аудио сигнализација-опција за исклучување аудио сигнализација
 • Двосмерно завртување на барабанот
 • Број на програми: 15
 • Одложен старт
 • Копче за дополнително ублажување на гужвењето на облеката
 • Копче за старт/пауза
 • Показатели: Индикатор на циклусното сушење, индикатор на чистењето на кондензаторот, индикатор- показател за полнење на резервоарот за водата, индикатор полнење на филтерот
 • Димензии на уредот (ШхВхД): 596x845x563 мм

15,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX DM 701”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close