,

Миксер со сад VOX SM 8007 B


  • Моќност: 300W
  • Број на брзини: 5 + турбо
  • 2 маталки за јајца и шлаг
  • 2 маталки за тесто
  • Капацитет на садот за матење: 2,5 литри
  • Механизам за лесно отстранување на маталките

2,499 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Миксер со сад VOX SM 8007 B”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close