,

VOX DBL 5025


  • Моќност: 2200W
  • Керамичка нелеплива плоча која овозможува лесно пеглање
  • Проѕирен резервоар за вода со капацитет од 260мл
  • Променливо подесување на пареата
  • Вертикална пареа
  • Систем за самочистење
  • Суво пеглање
  • Систем против бигор
  • Систем против капење
  • Должина на кабелот 2,5м

1,399 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX DBL 5025”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close