,

VOX KG 2500 S


  • Тип на фрижидер: комбиниран фрижидер со горна комора
  • Енергетска класа A+
  • Капацитет (бруто/нето) 216/213 l
  • Капацитет нето 171/42 l
  • Височина 144 cm
  • Димензии (ШxДxВ) 54x57x144 cm
  • Карактеристики: Антибактериска заштита, 3 стаклени полици, сад за зеленчук, сад за путер и сирење, осветлена внатрешност, 4 прилагодливи полици на вратата
  • Боја: Сива

12,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX KG 2500 S”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close