,

VOX KG 2500


  • Тип на фрижидер: комбиниран фрижидер со горна комора;
  • Енергетска класа A+; Капацитет (бруто/нето) 216/213 l;
  • Капацитет нето 171/42 l;
  • Височина 144 cm; Димензии (ШxДxВ) 54x57x144 cm;
  • Карактеристики: Антибактериска заштита, 3 стаклени полици, сад за зеленчук, сад за путер и сирење, осветлена внатрешност, 4 прилагодливи полици на вратата;
  • Боја: Бела

11,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX KG 2500”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close