, ,

VOX KK 3600 S


  • Тип на фрижидер: комбиниран со замрзнувач доле
  • Енергетска класа A+
  • Капацитет бруто: фрижидер/замрзнувач 235/113 l
  •  Капацитет фрижидер нето 230 l
  • Капацитет замрзнувач нето 106 l
  • Висина (mm): 186
  • Димензии (Ш x Д x В) (mm): 595*650*1860
  • Карактеристики: Aнтибактериска заштита, 3 стаклени полици, сад за путер и сирење, осветлена внатрешност, 4 прилагодливи полици на врата
  • Боја: Бел

18,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX KK 3600 S”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close