,

VOX KS 1100


  • Тип на фрижидер: Само одмрзнувачки фрижидер со комора;
  • Енергетска класа A+;
  • Капацитет (бруто/нето) 91/88 l;
  • Капацитет нето 88 l;
  • Височина 82 cm;
  • Димензии (ШxДxВ) 48 x 50 x 82 cm;
  • Карактеристики: Анти-бактериска заштита, подвижна стаклена полица, сад за зеленчук, сад за путер и сирење, осветлена внатрешност

7,599 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX KS 1100”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close