,

VOX KS 1200


  • Тип на фрижидер: Само одмрзнувачки фрижидер
  • Енергетска класа A+; Капацитет (бруто/нето) 91/89 l
  • Капацитет нето 89 l
  • Височина 82 cm; Димензии (ШxДxВ) 48 x 50 x 82 cm
  • Карактеристики: Анти-бактериска заштита, 2 стаклени полици, сад за зеленчук, сад за путер и сирење, осветлена внатрешност

7,600 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX KS 1200”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close