, ,

VOX NF 3730 бел


  • Тип на фрижидер: No Frost фрижидер со замрзнувач доле
  • Енергетска класа: A+; Капацитет (бруто/нето) 341/324 l
  • Капацитет нето 230/94 l
  • Височина 186 cm
  • Димензии (ШxДxВ) 60x65x186cm
  • Карактеристики: No frost , Multi Cooling , внатрешен електронски дигитален дисплеј, 4 прилагодливи полици, осветлена внатрешност
  • Боја: бела

21,490 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX NF 3730 бел”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close