,

Electrolux LFP326S


Electrolux LFP326S
Телескопски Аспиратор на извлекување
INOX
Контрол со копче
3 степени на брзина
Капацитет на вовлекување 410м/3 на час
ЛЕД осветлување
Aлуминиумски филтер кој може да се пере
Филтер за маснотии и мириси
Бучност: 49/68dB
Нова Ц енергетска класа
Димензии 598 x 284 x 179 mm (60см)

8,999 ден

Electrolux LFP326S
Телескопски Аспиратор на извлекување
INOX
Контрол со копче
3 степени на брзина
Капацитет на вовлекување 410м/3 на час
ЛЕД осветлување
Aлуминиумски филтер кој може да се пере
Филтер за маснотии и мириси
Бучност: 49/68dB
Нова Ц енергетска класа
Димензии 598 x 284 x 179 mm (60см)

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Electrolux LFP326S”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close