Gorenje WHP74ES


Енергетска класа: A+++, Капацитет за перење: 7 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1400 rpm, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 595 mm, Висина: 850 mm

19,990 ден

Машина за перење

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje WHP74ES”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close