Gorenje WNPI82BS


Машина за перење · WNPI82BS
Енергетска класа: A+++, Капацитет за перење: 8 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm

23,990 ден

Машина за перење

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gorenje WNPI82BS”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close