,

Hisense CA35YR03G


Клима уред – внатрешна единица Разладна моќност: 3.400 W Грејна моќност: 3.800 W Автоматско работење Турбо функција Заштита од ладен воздух Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј Работна температура во режим на греење : -20- 24 Опсег на работна температура во режим на ладење: -15 – 43

29,990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Hisense CA35YR03G”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close