QUADRO DW-4535 EU


МАШИНА ЗА САДОВИ
КАПАЦИТЕТ: 10 КОМПЛЕТИ
6 ПРОГРАМИ
СУШЕЊЕ СО ЦИРКУЛАЦИЈА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ПРИ ПЕРЕЊЕ: 0,93KWH
ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ДИМЕНЗИИ (ШXВXД) – 45 X 84,5 X 59,8 СМ
ТЕЖИНА: 40 KG
БОЈА: БЕЛА

14,393 ден

МАШИНА ЗА САДОВИ
КАПАЦИТЕТ: 10 КОМПЛЕТИ
6 ПРОГРАМИ
СУШЕЊЕ СО ЦИРКУЛАЦИЈА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ПРИ ПЕРЕЊЕ: 0,93KWH
ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ДИМЕНЗИИ (ШXВXД) – 45 X 84,5 X 59,8 СМ
ТЕЖИНА: 40 KG
БОЈА: БЕЛА

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “QUADRO DW-4535 EU”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close