, ,

QUADRO RF-2451M EU ЗАМРЗНУВАЧ


ЗАМРЗНУВАЧ СО 6 ФИОКИ
ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ (НЕТО): 182 L
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: F
ПРОМЕНЛИВА ВРАТА: ДА
ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 151/58/63

15,293 ден

ЗАМРЗНУВАЧ СО 6 ФИОКИ
ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ (НЕТО): 182 L
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: F
ПРОМЕНЛИВА ВРАТА: ДА
ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 151/58/63

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “QUADRO RF-2451M EU ЗАМРЗНУВАЧ”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close