QUADRO WM-F10042 EU


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ
КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ: 5 KG
ЦЕНТРИФУГА: 1000 ВРТЕЖИ
15 ПРОГРАМИ
ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 42Л
ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ++
ДИМЕНЗИЈА В/Ш/Д 85/60/51

12,593 ден

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ
КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ: 5 KG
ЦЕНТРИФУГА: 1000 ВРТЕЖИ
15 ПРОГРАМИ
ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 42Л
ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ++
ДИМЕНЗИЈА В/Ш/Д 85/60/51

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “QUADRO WM-F10042 EU”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close