,

ST F9 60 INOX


ST F9 60 INOX
Superior Technology
Вграден аспиратор
Инокс
60цм
Капацитет на вовлекување 650 м3/ч
Осветлување со халогена светилка 1x 28W
механички контроли
траен алуминиумски филтер кој се пере
бучност 50-61 дб
Моќност на мотор 190W
2 мода на работа – екстрактирање или апсорбирање

3,999 ден

ST F9 60 INOX
Superior Technology
Вграден аспиратор
Инокс
60цм
Капацитет на вовлекување 650 м3/ч
Осветлување со халогена светилка 1x 28W
механички контроли
траен алуминиумски филтер кој се пере
бучност 50-61 дб
Моќност на мотор 190W
2 мода на работа – екстрактирање или апсорбирање

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ST F9 60 INOX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close