ST ICH-60BH GLASS


ST ICH-60BH GLASS
Superior Technology
Ѕиден кос аспиратор со модерен дизајн
Црно стакло
60цм
Капацитет на вовлекување 400 м3/ч
2x Мотори 90W
3 брзини
ЛЕД осветлување 1x 5W
Механички контроли
Траен алуминиумски филтер кој се пере
Нова Д енергетска класа
Бучност 55-61dB
120мм дијаметар на одводна цевка
Димензии: ШxВxД 62.5x48x41.7 цм

5,999 ден

ST ICH-60BH GLASS
Superior Technology
Ѕиден кос аспиратор со модерен дизајн
Црно стакло
60цм
Капацитет на вовлекување 400 м3/ч
2x Мотори 90W
3 брзини
ЛЕД осветлување 1x 5W
Механички контроли
Траен алуминиумски филтер кој се пере
Нова Д енергетска класа
Бучност 55-61dB
120мм дијаметар на одводна цевка
Димензии: ШxВxД 62.5x48x41.7 цм

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ST ICH-60BH GLASS”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close