ST TRDH-60XH


ST TRDH-60XH
Superior Technology
Традиционален аспиратор
Инокс
60цм
Капацитет на вовлекување 280 м3/ч
Мотор 110W
3 брзини
ЛЕД осветлување 1x 5W
Механички контроли
Траен алуминиумски филтер кој се пере
Можност за работа на принцип на рециркулација
Нова Д енергетска класа
Бучност 49-61dB
120мм дијаметар на одводна цевка
Димензии: ШxВxД 61.5x51x16.6 цм

3,699 ден

ST TRDH-60XH
Superior Technology
Традиционален аспиратор
Инокс
60цм
Капацитет на вовлекување 280 м3/ч
Мотор 110W
3 брзини
ЛЕД осветлување 1x 5W
Механички контроли
Траен алуминиумски филтер кој се пере
Можност за работа на принцип на рециркулација
Нова Д енергетска класа
Бучност 49-61dB
120мм дијаметар на одводна цевка
Димензии: ШxВxД 61.5x51x16.6 цм

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ST TRDH-60XH”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close