VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PT070A B


Тип: вградлив под елементите

Број брзини: 2

Мотор(W): 70

Боја: Црна

Гаранција: 36месеци

6,190 ден

Vivax аспираторите со со традиционален изглед кој го дополнува дизајнот на вашата кујна и ви овозмоува вистинско кулинарско искуство во вашиот дом. Аспираторите се создадени со ниска бучавост и лед светла кои штедат енергија и ововзможуваат подобра видливост при готвењето. Уживајте во вашето готвење со Vivax!

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VIVAX HOME Аспиратор CHO-60PT070A B”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close