,

Vox BE1-200RL


Хоризонтален замрзнувач
Механички тип на контрола
Капацитет: 198 л
Ентериер на замрзнувачот: 1 корпа
Најниска температура на работење: -15 °C
Лесно чистење на ентериерот
Климатска класа: SN / N / ST
Мануелен систем за одмрзнување
Ниво на бучава: 40 dB
Внатрешно LED светло
Гас: R600a
Прилагодлив термостат
Време на чување на храната во случај на прекин на електрична енергија: 22 h
Амортизирана врата
Потрошувачка на енергија (годишно): 250 kWh
TURBO режим за брзо замрзнување
Вградена рачка
Тркалца
Димензии (В x Ш x Д): 84.7 x 91 x 55.5 cm
Гаранција: 5 години

13,990 ден

Хоризонтален Замрзнувач

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox BE1-200RL”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close