,

VOX CES 8109 B


  • Вкупна тежина: 1.28 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 22 x 19 x 24.5 цм
  • Капацитет на садовите: 1.2л
  • Сад: Да
  • Сила: 40 W
  • Тивко работење на соковникот: Испод 65dB

990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX CES 8109 B”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close