VOX CHM 650 IX


 • Категорија Декоративни aспиратори
 • Boja Inox
 • Број на моторот 1
 • Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
 • Вид на светло LED
 • Вкупна тежина 7,2 кг
 • Гаранција 5 години
 • Годишно потрошена енергија (kWh) 60
 • Димензии на уредот (ШxВxД) 600x172x450 mm
 • Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 690x235x525 мм
 • Класа на енергија D
 • Количина на товарот 845
 • Можност за прилагодување на висината Да
 • Нето тежина 6,7 кг
 • Ниво на бучава 61 dB
 • Номинална силина на системот за осветлување 6,3 W
 • сила на вшмукувањето 253 m3/h
 • Тип Стандарден

5,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX CHM 650 IX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close