Vox CHT 6105 S


Шпорет – стаклокерамика
Класа на енергија А
Моќ: 8600 W
Боја: сива
Број на рингли: 4
2 x стаклокерамика, 145 мм, 1200 W
2 x стаклокерамика, 180 mm, 1800 W
Волумен на рерната: 69 л
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Дупли греач за скара: 2600 W
Термостат
Тепсија за печење (длабока)
Тепсија за печење (плитка)
Отстранлива врата од рерната
Хромирана решетка
Димензии (ШxВxД): 600x850x600 мм
Гаранција: 60 месеци

20,490 ден

Шпорет – стаклокерамика

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox CHT 6105 S”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close