,

VOX DBL 5010


 • Вкупна тежина: 1.1 кг
 • Грејна плоча: Керамичка – овозможува лесно пеглање, без залепување на материјалот
 • Димензии на уредот (ШxВxД): 30.7x 12.6 x 16.2 цм
 • Додатне вредности: Варијабилно поднесување пареа,вертикална пареа
 • Должина на кабел: 2.5 м
 • Проѕирен резервар за лесно полнење: 300 мл
 • Сила: 2200 W
 • Систем за самочистење: Систем кој е под притисок пробива затекување и создавање на ситните камења
 • Систем против капење: Не овозможува протекување на водата при ниска температура на работењето
 • Систем против собирање на каменчињата: Овозможува долготрајна употреба без чести чистења
 • Суво пеглање: Можност за пеглање и без пареа

1,390 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX DBL 5010”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close