,

VOX DBL 5026


  • Вкупна тежина: 1.1 кг
  • Грејна плоча: Керамичка – овозможува лесно пеглање, без залепување на материјалот
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 28 x 11 x 15 цм
  • Должина на кабел: 2.5 м
  • Проѕирен резервар за лесно полнење: 300 мл
  • Сила: 2200 W

1,190 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX DBL 5026”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close