,

VOX DBL 5069


  • Вкупна тежина: 1.70 кг
  • Грејна плоча: Керамичка – овозможува лесно пеглање, без залепување на материјалот
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 15.45 x 30.91 x 12.27 цм
  • Должина на кабел: 2.5 м
  • Проѕирен резервар за лесно полнење: 400мл
  • Сила: 2800W
  • Систем за самочистење: Систем кој е под притисок пробива затекување и создавање на ситните камења
  • Систем против капење: Не овозможува протекување на водата при ниска температура на работењето
  • Систем против собирање на каменчињата: Овозможува долготрајна употреба без чести чистења
  • Суво пеглање: Можност за пеглање и без пареа

1,690 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX DBL 5069”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close