,

VOX DBL 5077


  • Вкупна тежина: 1.57 кг
  • Грејна плоча: Керамичка – овозможува лесно пеглање, без залепување на материјалот
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 15.45 x 30.91 x 12.27 цм

1,490 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX DBL 5077”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close