Vox EBB 1000 IX XL


Моќност: 2,6 kW, Волумен: 72 л
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Термостат за скара – 1400 W
Механички термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија, гратис кабел
Големо надворешно и мало внатрешно стакло, метална врата, внатрешно осветлување
Димензии (ШxВxД): 595 x 595 x 575 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

11,990 ден

Вградна техника, Вградни рерни

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox EBB 1000 IX XL”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close